OTOMOTİV

2017 yılında Altunkaya Grubu’nun ilk otomotiv girişimi olarak kurulan LO&GO Filo Car Rentals; “Uzun dönem araç kiralama şirketi” olarak faaliyet göstermektedir.

Yaygın hizmet ağıyla fark yaratan LO&GO; kurulduğu günden bugüne yüksek kalite standartları, güçlü finansal yapısı, sektör deneyimi, teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve istikrarlı büyüme ilkelerini benimsemiş olarak yoluna devam etmektedir.

Altunkaya Şirketler Grubu’nun otomotiv sektöründeki bu girişimi, tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi hizmet verilen tüm müşterilere ulaşılabilir uzaklıkta olmak ve onların ihtiyaçlarını dinleyerek en uygun ürün veya ürünleri sunabilmek amaçlıdır.

Değişen müşteri profili ve ihtiyaçları Lo&Go’yu bireysel ihtiyaçlardan kurumsal ihtiyaçlara kadar “Mobilite” ihtiyacı olan tüm paydaşlara hizmet verme noktasına taşımaktadır. LO&GO marka yatırımlarını tüm Türkiye’ye yaymış ve aynı kalitede hizmeti tüm müşteri gruplarına sunabilmek adına hızlandırmıştır. Bu bağlamda hem yetkili hem de özel servislerle yapılmış olan anlaşmalar neticesinde kullanıcılarına ülke genelinde 7/24 hizmet vermektedir.

Lo&Go Filo Car Rentals olarak hedefimiz Mobilite Değer Zincirinin her noktasında hizmet vermektir.

www.loandgo.com